16.04.2018
Isparta Orman Bölge Müdürlüğü ile Toplantı Yapıldı.

Enstitüsü Müdürlüğümüzün, 2017 yılında tamamlamış olan araştırma projelerinin sonuçlarının uygulamaya aktarılması ve Isparta Orman Bölge Müdürlüğünün araştırılmasını istediği yeni konuların belirlenmesi amacıyla, Enstitü Müdürü ve teknik elemanları ile Bölge Müdürü ve Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve uygulamacı teknik elemanları katılımıyla toplantı yapıldı

Toplantıda öncelikle Enstitü Müdürümüz Dr. Mehmet ÇALIKOĞLU tarafından Enstitüyü tanıtan bir sunum yapılmıştır. Bu kapsamda 2017 yılında tamamlanmış ve yeni alınmış projelerin tanıtımı da yapılmıştır. Daha sonra da araştırması talep edilen konular uygulamacı birimler tarafından gündeme getirilmiştir.

Araştırılması talep edilen konular uygulamacı birimler tarafından gündeme getirilmiştir. Gündeme getirilen konular ilgili başmühendislerin verdikleri cevap ve katkılar ile uygulamacıların ön gözlem ve deneyimleri çerçevesinde kısaca tartışılmış, bu konuların araştırma projesi ya da projesiz çalışma olarak yapılabilirliğinin ve önceliklerinin Enstitü Başmühendis ve Mühendislerinin katılımıyla Enstitüde yapılacak bir değerlendirme toplantısından sonra kesinleştirilmesine karar verilerek toplantı tamamlanmıştır.


Yazdır