Kullanım Koşulları
 
Kurumumuz, hypertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak bu web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere, web site bilgileri ve güncellemeler açısından bir süre garantisinde bulunmamaktadır.
 
Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. Kurumumuz, web sitesine girilmesi veya içeriğindeki herhangi bir site bilgisinden yararlanılması veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 
Bu web sitesinde yer alan bilgiler, gösterilen yoğun çabalara rağmen; kesin ya da güncel olmayabilir veya herhangi bir durumdaki şartlara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten dolayı sorumluluk Orman Genel Müdürlüğü'ne atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlarla ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla site ziyaretçisine aittir. 
  
Bu web sitesine bağlantı ile yönlendirme yapmış olan başka bir web sitesinin içeriğinden Orman Genel Müdürlüğü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki üçüncü şahıs, kişi yada şirketler tarafından üretilmiş download edilebilen program, script ya da appletlerin kullanımı esnasında meydana gelen problemlerden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi ziyaret ettiğinizde yukarıdaki hususları kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 OGM, Her hakkı saklıdır.